Skip to main content
Omg eu sunt in Serbia. Si acum mi-am facut noul meu blog.
OK atunci oameni buni fiti atenti la asta. M-am cu teleskiul. Da e adevarat .
Si m-am dus si cu telescaunul.Si m-am dus pe o partie albastra cu skiurile. O partie albastra este partia cea mai usoara la coborare. Aici se dau persoanele care invata sa skieze, incepatorii, asa cum sunt eu.
Si m-am dus si pe o partie rosie. Partia rosie este medie ca dificultate.
Bine mai urmariti paginile de pe Little Lady blog.
Aici e Mara Andrea Suciu.
Comments
Post a Comment