Skip to main content

Vacanta la ski

Omg eu sunt in Serbia. Si acum mi-am facut noul meu blog.

OK atunci oameni buni fiti atenti la asta. M-am cu teleskiul. Da e adevarat .

Si m-am dus si cu telescaunul.Si m-am dus pe o partie albastra cu skiurile. O partie albastra este partia cea mai usoara la coborare. Aici se dau persoanele care invata sa skieze, incepatorii, asa cum sunt eu. 

Si m-am dus si pe o partie rosie. Partia rosie este medie ca dificultate.


Bine mai urmariti paginile de pe Little Lady blog. 

Aici e Mara Andrea Suciu.

Comments