Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2019

Vacanta la ski

Omg eu sunt in Serbia. Si acum mi-am facut noul meu blog. OK atunci oameni buni fiti atenti la asta. M-am cu teleskiul. Da e adevarat . Si m-am dus si cu telescaunul.Si m-am dus pe o partie albastra cu skiurile. O partie albastra este partia cea mai usoara la coborare. Aici se dau persoanele care invata sa skieze, incepatorii, asa cum sunt eu.  Si m-am dus si pe o partie rosie. Partia rosie este medie ca dificultate. Bine mai urmariti paginile de pe Little Lady blog.  Aici e Mara Andrea Suciu.